ENCLOSURE HORIZONTAL POLE FOR BASKETBALL HOOP Part#E28H1245PBH
Out of stock
SKU
E28H1245PBH
ENCLOSURE HORIZONTAL POLE 28mm OD - 1,245mm (49") LONG, FOR BASKETBALL HOOP